آنها پس از حمله به پایتخت تحقیق خواهند کرد

[ad_1]

نمایندگان آمریکایی قول دادند پژوهش راه پلیس کاپیتول در روز چهارشنبه با حمله خشونت آمیز به ساختمان برخورد کرد و این س whetherال را مطرح کرد که آیا عدم آمادگی اجازه اشغال جمعیت را می دهد و باعث ایجاد هرج و مرج در ساختمان می شود؟

پلیس کاپیتول ایالات متحده ، وظیفه دفاع از کنگره ، کمک بخواه قبل از قطع تظاهرکنندگان ، که قانونگذاران را مجبور به پنهان کردن کرد ، به سایر نیروهای امنیتی. مقامات و حامیان رئیس جمهور دونالد ترامپ در هنگام اشغال مجموعه ، از تحریک کننده های شیمیایی استفاده کردند که چندین ساعت قبل از آزادی چهارشنبه شب به طول انجامید.

رابرت کنتی ، رئیس اداره پلیس واشنگتن ، توضیح داد: چهار نفر کشته شدند: یک زن در داخل کاپیتول شلیک شد و سه نفر دیگر به علت “فوریت های پزشکی” مربوط به این حادثه بودند.

رزمناو پلیس خرابکار از کپیتول هیل.  عکس: AP

رزمناو پلیس خرابکار از کپیتول هیل. عکس: AP

به گفته پلیس ، چهارشنبه شب آنجا بود 52 بازداشت شده، از جمله 26 نفر که به محوطه پایتخت دستگیر شدند. کنتی گفت که چهارده افسر پلیس زخمی شدند.

زو لوفگرن ، سخنگوی جمهوری دموکراتیک کالیفرنیا ، رئیس کمیته مدیریت مجلس نمایندگان ، گفت: “این حمله” نگرانی های جدی امنیتی را ایجاد می کند “، افزود که این کمیسیون با رهبران دو اتاق کار خواهد کرد بررسی پاسخ پلیس ، و تهیه آن

این حادثه نمایندگان مجلس را مجبور کرد که در حالی که پلیس هستند به زیر صندلی های خود خم شوند و ماسک های گاز بزنند بی فایده تلاش کردم در حالی که مردم از راهپیمایی در حمایت از ترامپ که در نزدیکی کاخ سفید برگزار شد ، پیشروی کردند. شهردار واشنگتن برای جلوگیری از خشونت دستور منع رفت و آمد شبانه را صادر کرد.

چهارشنبه شب پلیس متروپولیتن برای تقویت پلیس کاپیتول در واشنگتن وارد شد.  عکس؛  بلومبرگ

چهارشنبه شب پلیس متروپولیتن برای تقویت پلیس کاپیتول در واشنگتن وارد شد. عکس؛ بلومبرگ

وال دمینگز ، یک دموکرات از فلوریدا و رئیس پلیس سابق ، گفت که “به طرز دردناکی واضح است” که پلیس کاپیتول “امروز آماده نیست. من فکر کردم که ما یک نمایش قدرت بیشتری خواهیم داشت برای اطمینان از وجود محلی مشخص برای معترضین در فاصله ایمن از پایتخت ، اقدامات اولیه را انجام می دهد. “

دمینگز چهارشنبه شب در مصاحبه ای با تلویزیون MSNBC گفت که به نظر می رسد پلیس نیروهای کافی ندارد و افزود که “به نظر نمی رسد آنها برنامه عملیاتی روشن تا واقعاً هزاران معترض را که پس از شکایت ترامپ در مورد “انتخابات جعلی” به کاپیتول هیل هجوم آوردند ، مورد خطاب قرار دهد.

چیزی شگفت انگیز ، با توجه به مناسب بودن جلسه چهارشنبه ، چیزی کمتر از تأیید پیروزی رئیس جمهور آینده ایالات متحده نیست ، و این نیز در پایتخت تمام خط جانشینی ریاست جمهوری.

این معترضان با تحریک ترامپ ، که در چند هفته گذشته به دروغ به صحت انتخابات ریاست جمهوری حمله کرده و از طرفداران خود خواسته است برای اعتراض به کنگره برای تأیید پیروزی جو بایدن رئیس جمهور منتخب به واشنگتن بیایند. معترضین این روند را در حین قطع کردند تقریباً هفت ساعت

جمعیت پنجره ها را شکست ، وارد اتاق ها و قانونگذاران مجلس سنا و مجلس نمایندگان شد ، از جمله سخنگوی مجلس نمایندگان نانسی پلوسی.

دمینگز گفت: “بسیاری از س questionsالات بی پاسخ وجود دارد و من مصمم هستم که به تمام س questionsالات درباره آنچه که امروز اشتباه رخ داده است پاسخ بدهم.”

سخنگوی پلیس چهارشنبه شب بلافاصله برای اظهار نظر یافت نشد.

کارن باس ، نماینده دموکرات های کالیفرنیا ، با دیدن یک افسر پلیس کاپیتول در شبکه های اجتماعی خشمگین شد عکس گرفتن با یک دزد.

وی گفت: “آیا با شخصی که بانک را سرقت می کند سلفی می گیرید؟” “نمی توانم تصور کنم اگر چندین هزار معترض (از جنبش Black Lives Matters) وارد پایتخت شوند و 13 نفر دستگیر شوند.”

از طرف خود ، تیم رایان ، دموکرات در اوهایو ، این را پیشنهاد کرد ممکن است تغییراتی ایجاد شود در ستاد پلیس کاپیتول

آسوشیتدپرس

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *