آنها پرونده عجیب مردی را که به مدت 218 روز آزمایش مثبتی برای کوید نشان داد ، بررسی کردند

[ad_1]

که در مورد عجیب باعث نگرانی شد ، گروهی از دانشمندان برزیلی سابقه پزشکی بیمار را تجویز کردند مثبت ویروس کرونا در آزمایش PCR – سایپرز ، باشگاه دانش به مدت 218 روز ، دوره ای که ویروس در آن تکثیر و حتی جهش می یابد.

این مردی در حدود 40 سالگی است که قبل از ابتلا به بیماری covid-19 درگذشت درمان سرطانی تهاجمیکه باعث ضعف سیستم ایمنی بدن او شد. این در یادداشتی از بنیاد مطالعه دولت در سائو پائولو آمپارو (Fapesp) بیان شد.

بیمار آزمایش مثبتی برای بیماری دارد (کووید) از سپتامبر 2020 تا آوریل از امسال

این مطالعه – که در پلتفرم medRxiv منتشر شده و هنوز توسط سایر متخصصان بررسی نشده است – توسط دانشمندان دانشگاه سائوپائولو (USP) انجام شد ، آنها دریافتند که ویروس نه تنها در بدن بیمار وجود دارد ، بلکه همچنین او بیشتر از آن زمان پاسخ داد.

“در طول این دوره خطر انتقال به افراد دیگر وجود دارد“، ماریا مندس کره ، استاد دانشکده پزشکی USP و اولین نویسنده مطالعه ، توضیح داد.

این در مطالعات in vitro بر روی نمونه های حلق و حلق و بزاق گرفته می شود که به طور هفتگی گرفته می شود و در آنها پس از چند ساعت ارزیابی می شود بار ویروسی افزایش یافته است.

“این ظرفیت تکثیر ویروس به طور مداوم و مداوم برای یک دوره کنترل می شود 196 روز متوالی“مندس کره گفت.

بین ژانویه و آوریل سال جاری ، آنها همچنین نمونه هایی را از منطقه خون ، ادرار و مقعد. این داده ها همچنین مقاومت SARS-CoV-2 را برای بیشتر دوره مطالعه نشان می دهد.

از طرف دیگر ، آزمایشات سرولوژی این را نشان داده است در هیچ زمانی بیمار آنتی بادی ایجاد نکرد.

جهش های اضطراب آور

.

از طرف دیگر ، دانشمندان نیز در حال کشف هستند جهش های بیماری زا در کل فرآیند عفونت ، از توالی ژنتیکی نمونه های حلق و حلق.

برخی از این جهش ها در پروتئین سنبله رخ داده است که ویروس از آن برای نفوذ به سلول های انسانی استفاده می کند.

“داده ها نشان می دهد” که این روند تکاملی ویروس است “در همان میزبان اتفاق افتاده است ، مندس کره گفت: “وقتی این تغییرات معمولاً در جامعه مشاهده می شود.”

این یک پدیده نگران کننده است ، طرفدار ظهور انواع ویروسی است که با بدن انسان سازگارتر باشند “.

بیمار مورد نظر در بیشتر اوقات در بیمارستان ماند و مدت کوتاهی که در خانه بود در انزوا باقی ماند.

با 505،000 مرگ و بیش از 18 میلیون مورد مثبت ، برزیل کشور آمریکای لاتین است به شدت تحت تأثیر همه گیر ویروس کرونا قرار دارد، دومین مرگ مرتبط با بیماری در جهان ، و سومین مورد بیشترین آلوده ، پس از ایالات متحده و هند است.

با اطلاعات از EFE

DD

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *