آنها نشان می دهند که چگونه آنها یک افسر پلیس را در کاپیتول کشتند: آنها با کپسول آتش نشانی به سر او زدند

[ad_1]

منابع FBI برای روزنامه فاش کردند به وقت نیویورک چی برایان سیکنیک، یک افسر پلیس کاپیتول که در جریان حمله 6 ژانویه توسط حامیان رئیس جمهور دونالد ترامپ به طرز وحشیانه ای مورد حمله قرار گرفت ، توسط کشته شد با کپسول آتش نشانی به سر خود اصابت کرد.

در این حالت ، آنها هستند از 37 نفر درگیر در جمعیت تحقیق می کند که به کنگره آمریکا حمله کرد و با نیروهای امنیتی درگیر شد.

طبق گفته دیگر مأموران FBI ، سینک در راهروهای واحد قانونگذاری در سراسر بدن با کپسول آتش نشانی مورد ضرب و شتم وحشیانه قرار گرفت.

تعظیم در برابر برایان سینیک در Capitol Hill.  (AP)

تعظیم در برابر برایان سینیک در Capitol Hill. (AP)

افسر همراه اسکورت های خود بود و سعی داشت مانع حرکت افراد خشونت آمیز در اطراف محل شود قانونگذاران “در دفاتر و زیر میزهای خود پنهان شدند”.

سیکنیک زنده به بیمارستان رسید اما پزشکان نتوانستند او را نجات دهند. 14 افسر پلیس دیگر نیز مجروح شده اند، اگرچه همه بدون خطر برای زندگی است.

علاوه بر FBI ، ارگانهای دیگری نیز در حال تحقیق درباره این حادثه هستند ، از جمله وزارت دادگستری و آژانس امنیت ملی.

یک افسر پلیس در حمله 6 ژانویه به پایتخت از هواداران شدید دونالد تروم فرار می کند.  (AP)

یک افسر پلیس در حمله 6 ژانویه به پایتخت از هواداران شدید دونالد تروم فرار می کند. (AP)

دادستان های وزارت دادگستری ، که پشت سر این تحقیقات هستند ، سندی دادگاه را ارائه دادند که در آن آنها طبق برنامه ریزی مهاجمان ، اظهار داشتند “دستگیری و کشتن کارمندان منتخب“، که میزان خشونت آنها را نشان می دهد.

با این اتهام مطرح شده توسط وکلای وزارت دادگستری پنجشنبه شب ، این اداره خواهان دستگیری است شانس یعقوبو از آریزونا ، شمن نظریه های توطئه QAnon که با تنه ای برهنه و شاخ بر سرش وارد کاپیتول شد.

“شواهد محکم ، از جمله سخنان و اقدامات خود چانسلی در Capitol Hill ، او را پشتیبانی می کند. شورشیان قصد داشتند مقامات منتخب دولت ایالات متحده را دستگیر و بکشند“دادستان ها گفتند.

چانسلی ، 33 ساله ، یادداشتی راجع به مایک پنس در کف سنا ، جایی که معاون رئیس جمهور دقایقی پیش بود ، گذاشت که در آن خوانده بود: “این مسئله زمان است ، عدالت در راه است”.

در حمله به پایتخت پنج نفر از جمله Cynic کشته شدند.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *