آنها می خواهند دولت جلوی گشودن را بگیرد

[ad_1]

انگلیس در 24 ساعت گذشته 51،870 مورد جدید ویروس کرونا در روز جمعه گزارش کرد ، بیشترین تعداد از 15 ژانویه است. برای مدت مشابه ، 49 مرگ ثبت شده است.

این داده ها درست چند روز قبل از آن بود که دولت با وجود این همه محدودیت های مربوط به فاصله اجتماعی و قوانین استفاده از ماسک را کاهش دهد اعتراض کارشناسان پزشکی.

داده های منتشر شده توسط اداره آمار ملی (ONS) احتمال آن را نشان می دهد بیش از نیم میلیون نفر در خانه های خصوصی در انگلیس COVID-19 در هفته منتهی به 10 ژوئیه وجود داشت.

دانشمندان برجسته بین المللی از دولت انگلیس خواسته اند تا معکوس در تصمیم خود برای بلند کردن در روز دوشنبه بیشتر محدودیت های اخیر ویروس کرونا در انگلیس ، هشدار دادن به یک استراتژی خطر برای همه.

بزرگ نمایی

این گروه در بیانیه ای گفت که می خواهد “در مورد هشدار دهد پاسخ خطرناک از دولت انگلیس تا افزایش نمایی عفونت “از نوع دلتا ویروس کرونا.

انگلیس در حال آماده سازی برای لغو محدودیت های این دوشنبه است.  عکس: AP

انگلیس در حال آماده سازی برای لغو محدودیت های این دوشنبه است. عکس: AP

نخست وزیر بوریس جانسون در نظر دارد تقریباً همه محدودیت های بهداشتی دیگر ، از جمله ماسک و بندهای اجباری و فاصله فیزیکی را حذف کند.

تصمیم گرفتم “احیای آزادی ها” ، رهبر محافظه کار گفت که به لطف مبارزات موفقیت آمیز واکسیناسیون ، “زمان مناسب” برای انجام این کار بود ، با وجود نسخه بسیار مسری Delta ، که با بیش از 128500 مرگ و میر بر انگلیس ، یکی از مجازات ترین کشورهای اروپایی تسلط دارد.

“وزرا مطلع شده اند که این طرح احتمالاً تحریک کننده است بین یک تا دو میلیون مورد در هفته های آینده و به طور بالقوه بین 7 تا 10 میلیون نفر در پایان سال ، با بیشینه 100000 مورد روزانه در تابستان ، محققان گفتند.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


آبنما: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

کارشناسان شامل متخصصان بهداشت عمومی والتر ریکیاردی و مایکل بیکر هستند که مشاوره می دهند وزارت بهداشت ایتالیا و نیوزیلند به ترتیب.

E “استراتژی عفونت عظیم خطرات تضعیف تلاش های همه گیر نه تنها در انگلستان بلکه در سایر کشورها ، “محققان با اشاره به خطر در حال توسعه گزینه های جدید مقاوم در برابر واکسن ها

و آنها لندن را به این کار دعوت کردند در برنامه خود “فوراً تجدید نظر” کنید.

از هر 95 نفر یک نفر در انگلیس – یا بیش از 500000 نفر – در هفته قبل از 10 ژوئیه آلوده شدند ، در حالی که هفته گذشته یک نفر در 160 نفر بود ، دفتر آمار ملی (ONS) روز جمعه اعلام کرد.

تعداد بیماران بستری در بیمارستان کووید -19 هر سه هفته دو برابر می شود و می تواند به این تعداد برسد “چهره های بسیار ترسناک”، به پروفسور کریس ویتی ، رئیس ارشد پزشکی انگلیس هشدار داد و از مردم خواست که محتاط باشند.

وی هشدار داد ، “ما هنوز از جنگل خارج نشده ایم” ، ساعاتی پس از آنكه جانسون روز پنجشنبه گفت كه “بسیار احتمال دارد” كه بدترین بیماری همه گیر پایان یافته باشد ، هشدار داد.

منبع: با اطلاعاتی از خبرگزاری فرانسه و اسکای نیوز

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *