آنها می ترسند که در روز مراسم تحلیف جو بایدن یک حمله خشونت بار دیگر انجام شود

[ad_1]

با ادامه دستگیری برجسته ترین افراد در حمله چهارشنبه گذشته به پایتخت ، نیروهای امنیتی گزارش های نفرت را در شبکه های اجتماعی از نزدیک دنبال می کنند زیرا آنها می ترسند که رویداد مشابه دیگری در تاریخ 20 ژانویه و هنگام روی کار آمدن جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب رخ دهد..

کارشناسان هشدار می دهند که در روزهای اخیر خواستار خشونت شدت یافته است ، که در نتیجه حمله به پارلمان که منجر به کشته شدن 5 نفر شد ، تقویت شد.

ما در حال مشاهده مکالمات این رهبران سفیدپوست هستیم، به آن افراط گرایان راست افراطی که در حال حاضر احساس شجاعت می کنند ، “اعتراف کرد جاناتان گرینبلات، مدیر اجرایی لیگ ضد افترا ، که پیام های نفرت در شبکه های اجتماعی را دنبال می کند.

در گفتگو با CNN ، گرینبلات از این وضعیت نگران بود. “ما واقعاً معتقدیم که این خشونت می تواند طی چند روز آینده بدتر شدبه جای بهبود ، “او گفت.

“اگر شلیک بلد نیستید: اکنون باید یاد بگیرید. ما به ساختمانهای دولتی حمله خواهیم کرد ، ما افسران پلیس را می کشیم ، نگهبانان امنیتی را می کشیم ، مقامات و مأموران فدرال را می کشیمو ما درخواست سرشماری خواهیم کرد “، یکی از پیامهای این گروههای راست افراطی شروع شد.

حمله ای که پلیس نمی تواند از آن جلوگیری کند.  (رویترز)

حمله ای که پلیس نمی تواند از آن جلوگیری کند. (رویترز)

جان اسکات ریلتون ، محقق ارشد در Citizen Lab ، گروهی در دانشگاه تورنتو که امنیت سایبری را رصد می کند ، گفت که او درباره آنچه ممکن است در مراسم 20 ژانویه اتفاق بیفتد “نگران است”.

“در حالی که عموم مردم از آنچه چهارشنبه در کپیتول هیل اتفاق افتاد ، مبهوت شدند ، در بعضی از نقاط مذاکرات جناح راست ، آنچه اتفاق افتاده موفقیت به نظر می رسداو اخطار داد CNN.

او خدمات مخفی وی انتظار داشت که وضعیت کنترل شود و آنها امنیت را افزایش دهند ، همانطور که مناسب رویدادی از این نوع است. در بیانیه این آژانس آمده است: “مراسم تحلیف رئیس جمهور ایالات متحده یکی از عناصر اصلی دموکراسی ماست. امنیت و حفاظت از همه شرکت کنندگان در مراسم تحلیف ریاست جمهوری 59 از اهمیت بالایی برخوردار است.”

دستگیری مهاجمان اصلی

برای همه اینها ، نیروهای امنیتی درخشانترین قهرمانان حمله چهارشنبه گذشته کاپیتول را دستگیر کرده اند ، از جمله سه نفری که عکس های آنها ویروسی شده است.

جیکوب چانسلی ، معروف به جیک آنجلی ، یکی از کسانی بود که دستگیر شد.  (EFE)

جیکوب چانسلی ، معروف به جیک آنجلی ، یکی از دستگیر شدگان بود. (EFE)

اول مرد اهل کلاه چرمی شاخ گاومیش، چهره ای را کشید که نیزه ای بلند با پرچم آمریکا حمل می کرد. است برای جیکوب آنتونی چانسلی، من همچنین می دانم که جیک آنجلی.

وی به “ورود آگاهانه یا اقامت در یک ساختمان یا زمین محدود و بدون اجازه قانونی و ورود به زور و رفتارهای بی نظم در پایتخت” متهم شده است.

چانسلی به این صورت تعریف شده است “سرباز دیجیتال” از QAnon، گروه راست افراطی که مجموعه ای از تئوری های توطئه را مطرح می کنند ، که این امر را تضمین می کند ترامپ در حال جنگ پنهانی علیه کیش جهانی لیبرال پدوفیل هایی است که شیطان را پرستش می کنندs

آدام جانسون ، دستگیر و به جرایم مختلف متهم شد.  (خبرگزاری فرانسه)

آدام جانسون ، دستگیر و به جرایم مختلف متهم شد. (خبرگزاری فرانسه)

دوم سقوط کرد آدام جانسوناسیر وقتی کابین رئیس مجلس نمایندگان با لبخند شناور شد، نانسی پلوسی دموکرات. به گفته جانسون ، جانسون 36 ساله است ، در تامپا زندگی می کند و “در انتظار محاکمه” است.

مردی که وارد دفتر پلوسی شد و روی صندلی اش روی میز نشست. آنها او را در آرکانزاس دستگیر کردند.

ریچارد بارنت ، بازداشت شده در این جمعه ، به چندین مورد متهم شده است.  (EFE)

ریچارد بارنت ، بازداشت شده در این جمعه ، به چندین مورد متهم شده است. (EFE)

شخصی که شناسایی شده است ریچارد بارنت ، 60 ساله، به اتهام ورود غیرقانونی به یک ساختمان محدود ، ورود اجباری و دزدکاری در کپیتول هیل و سرقت اموال عمومی ، از طریق نامه الکترونیکی از طرف قانونگذار ، که وی ادعا کرد پس از عکس گرفتن برای عکاسان از آنجا گرفته است.

DV

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *