آنها جیک آنجلی ، “مرد دارای شاخ” از زمان تصرف پایتخت را دستگیر کردند

[ad_1]

این مرد که هفته گذشته با کلاه چرمی با شاخ گاومیش وارد کاپیتول ایالات متحده شد ، این یکشنبه دستگیر و به اتهامات مختلف متهم شد.

این یعقوب آنتونی چانسلی است که به او نیز می گویند جیک آنجلی. او به اتهام متهم شد “ورود آگاهانه و یا اقامت در یک ساختمان یا زمین محدود بدون اجازه قانونی و ورود اجباری و بی نظمی در محوطه کاپیتول.”

چانسلی ، طبق بیانیه رسمی وزارت دادگستری ایالات متحده ، “مردی است که در رسانه ها دیده می شود و با پوشیدن شاخ وارد ساختمان کاپیتول شده است. کلاه پوستی ، رنگ صورت قرمز ، سفید و آبی داشته باشید، پیراهنی بدون پیراهن و قهوه ای ، “در حالی که” نیزه ای بلند به همراه پرچم آمریکا به آن بسته بود. “

شباهت چانسلی به خواننده JK به سرعت در شبکه های اجتماعی گسترش یافت و رهبر جمیروکوئی را مجبور به صدور بیانیه ای کرد و توضیح داد که وقتی جمعیت طرفداران ترامپ به کاپیتول حمله کردند ، وی حتی به واشنگتن نزدیک نبود. .

چانسلی به عنوان a تعریف می شود “سرباز دیجیتال” بر آنون، گروه راست افراطی که مجموعه ای از تئوری های توطئه را مطرح می کنند ، که این امر را تضمین می کند ترامپ در حال جنگ پنهانی علیه کیش جهانی لیبرال پدوفیل هایی است که شیطان را پرستش می کنند.

در سالهای اخیر ، وی در شبکه های تبلیغ این ایده ها به فردی مشهور تبدیل شد و لقب “شمن” را به دست آورد برای حضورهای مکرر عمومی با خز ، شاخ و پر.

اما وی تنها یکی از “زندانیان” بازداشت شده در شورش چهارشنبه گذشته در واشنگتن نبود. با گذشت زمان ، آدام جانسون گرفتار شد و گرفتار حامل کابین رئیس مجلس نمایندگان ، نانسی پلوسی ، دموکرات ، با لبخند شد. به گفته جانسون ، جانسون 36 ساله است ، در تامپا زندگی می کند و “در انتظار محاکمه” است.

آدام جانسون هنگام حمله به پایتخت.

آدام جانسون هنگام حمله به پایتخت.

مردی که وارد دفتر Pelosi شد و روی صندلی او نشست ، در حالی که پاهایش روی میز بود ، نیز دستگیر شد. آنها او را در آرکانزاس دستگیر کردند.

ریچارد بارنت 60 ساله به دلیل ورود غیرقانونی به یک ساختمان محدود ، ورود به زور و سرقت از راه دور در کپیتول هیل و سرقت اموال عمومی از طریق نامه قانونگذار متهم شده است ، که ادعا می کند پس از عکس گرفتن از آن گرفته است. برای عکاسان

FCR

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *