آنها به مدت 12 سال به 122 نفر 1200 یورو در ماه می دهند تا ببینند زندگی آنها چگونه تغییر می کند

[ad_1]

در آلمان ، آزمایشی با 122 نفر به طور تصادفی انتخاب شده انجام می شود که درآمد پایه ای از آنها دریافت می کند ماهانه 1200 یورو سه سال بدون هیچ شرطی

یارانه خواهد بود از طریق کمکهای 181000 اهدا کننده تأمین می شود (آنها به طور متوسط ​​29.3 یورو سرمایه گذاری خواهند کرد) و پروژه در یک مطالعه طولانی مدت به صورت علمی ارزیابی می شود تا تعیین کند که چگونه زندگی روزمره ذینفعان از نظر کار ، امور مالی ، خانواده و روابط ، ارتباطات اجتماعی و تغییرات روانی احتمالی آنها تغییر می کند .

“ما می خواهیم برای سه سال آینده تحصیل کنیم از نظر تجربی چگونه سهم منظم پول از سطح معیشت بر رفتار مردم تأثیر می گذارد “، یورگن شوپ از انستیتوی تحقیقات اقتصادی آلمان (DIW) گفت.

مبلغی که داوطلبان دریافت می کنند بیش از هزینه است.  عکس AP.

مبلغی که داوطلبان دریافت می کنند بیش از هزینه است. عکس AP.

این دومین ابتکار عمل در نوع خود است که توسط یک سازمان خصوصی در برلین تبلیغ می شود “درآمد پایه من” (“درآمد اساسی من”). مورد اول ، در مقیاس کوچکتر و در سال 2017 اجرا شد ، 85 فرد کم درآمد را دریافت کرد 1000 یورو در ماه.

122 نفر انتخاب شدند دو میلیون داوطلب، آنها به تنهایی زندگی می کنند و بین 21 تا 40 سال سن دارند. برگزارکنندگان مشخص کردند که انتخابات بدون معیارهای درآمد انجام شده و برای دیدن نحوه ترکیب یارانه با کار انجام شده است.

“این در این گروه سنی است تصمیمات عالی زندگی. ما می خواهیم بدانیم که آیا درآمد پایه بی قید و شرط بر این تصمیمات تأثیر می گذارد و چگونه؟ “

وی افزود: “بحث در مورد درآمد پایه تحت تأثیر باورهای ایدئولوژیک است. ما می خواهیم بدانیم که واقعاً چیست؟”

هدف این برنامه همچنین بررسی این است که آیا ذینفعان از آزادی جدید خود استفاده می کنند یا خیر به نفع جامعه است.

این پروژه از حمایت دانشمندان موسسه برخوردار است حداکثر تخته، دانشگاه کلن و دانشگاه کلن.

توزیع درآمد پایه ، گاهی اوقات نیز نامیده می شود “درآمد جهانی”، قبلاً در کشورهای دیگر آزمایش شده است ، اما اغلب فقط به افراد محروم محدود می شود.

با اطلاعات از خبرگزاری فرانسه.

LGP

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *