آنها با افزایش عفونت ها ، گشودگی بیشتری می خواهند

[ad_1]

در آلمان ، عفونت های ویروس کرونا بار دیگر در حال افزایش است و بسیاری از آلمانی ها نیز در حال افزایش هستند آنها خواستار انعطاف پذیری اقدامات هستند تا همه گیر باشد.

همه نگاهها به تعداد موارد نسبت به تعداد ساکنان معطوف است و مردم در فکر این هستند که آیا تابستان فعلی اروپا آرام خواهد بود؟ یا اگر مجبور به اعمال مجدد محدودیت ها هستند.

پس از یک کاهش طولانی و شیب دار ، بروز عفونت به مدت هفت روز به 6.2 مورد در هر 100000 نفر افزایش یافته استهمانطور که توسط موسسه رابرت کوچ (RKI) گزارش شده است.

بیشترین میزان بروز در موج سوم کنونی همه گیر در 26 آوریل 2021 ثبت شده است.، با 169.3 مورد.

در پارکی در برلین.  عکس رویترز

در پارکی در برلین. عکس رویترز

کارشناسان انتظار داشتند افزایش یابد ، بخشی از آن به دلیل گزینه Delta است، مسری تر ، که اکنون بر صحنه مسری در آلمان مسلط است. در همان زمان ، مرگ بسیار کمی گزارش شده و تعداد بیماران نیاز به مراقبت های ویژه به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

اضافی ، بیش از 42 درصد جمعیت او اکنون کاملا واکسینه شده است.

در سطح سیاسی ، آخر هفته هشدارها در مورد تسکین بیشترو همچنین فرجام خواهی در جهت مخالف.

نخست وزیر هسن ، فولکر بوفیر ، رئیس بوندستاگ ، ولفگانگ شویبل ، و وزیر خانواده ، کریستین لمبرشت ، آنها احتیاط را توصیه کردند. حزب چپ ابتدا خواستار توقف انعطاف پذیری جدید شد. بوفیر اصرار داشت که “حداقل سه ماه دیگر” صبر کند تا وضعیت بهتر ارزیابی شود.

تردیدها

از طرف خود ، توبیاس هانس ، نخست وزیر زارلند خواستار کمک های بعدی با افزایش قابل توجه در میزان واکسیناسیون شد. “هرچه تعداد بیشتری از افراد واکسینه و آزمایش شوند ، فقط ارزش شفاعت معنای خود را از دست می دهد“او بحث می کند. گروه پارلمانی سوسیال دموکرات بار دیگر این دیدگاه را تکرار کرده است.

انجمن های تجاری آنها علیه تحمیل مجدد قفل صحبت کردند ، حتی اگر تعداد عفونت ها افزایش یابد.

در همین حال ، کارشناسان هنوز فرکانس را در نظر بگیرید این شاخصی از توسعه همه گیری است.

سوال اصلی این است چگونه می توان گسترش ویروس را تفسیر کرد ، هلموت کوچنهوف ، متخصص آماری ، از دانشگاه مونیخ به dpa گفت. وی اظهار داشت که افزایش فعلی بیماری “شاید دلیلی برای عصبی شدن باشد ، اما برای بازگشت به محدودیت ها کافی نیست”.

کوشنوف توصیه کرد منتظر تأثیر آن بر تعداد واقعی موارد باشد و بحث کند وکالت باید در درجه اول بر افراد مسن متمرکز شود ، زیرا به ویژه در دوره های سنگین حساس هستند.

هدف مقامات از همان ابتدا بود از اضافه بار سیستم بهداشتی جلوگیری کنید و پیشگیری از بیماری جدی و مرگ. به گفته کوشنهوف ، این پارامترها باید در نظر گرفته شود ، به عنوان مثال ، در تعداد پذیرش های جدید در کلینیک ها.

وزارت بهداشت اعلام کرد که در آینده بیمارستانها موظف خواهند بود برای گزارش هرگونه پذیرش جدید در بیمارستان برای ویروس کرونا. تاکنون فقط تعداد بیماران تحت مراقبت های ویژه به صورت متمرکز ثبت شده است.

منبع: DPA

PB

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *