آنها ادعا می کنند که AstraZeneca پس از اولین دوز ، انتقال ویروس کرونا را 67٪ کاهش می دهد

[ad_1]

واکسن ویروس کرونا توسط انگلیس از AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد بر اساس تجزیه و تحلیل آزمایشات بالینی که روز چهارشنبه منتشر شد ، انتقال ویروس از 67 دوز اول را کاهش می دهد.

این مطالعه که در آکسفورد انجام شده و هنوز هم قبل از انتشار توسط دانشمندان خارج بررسی می شود ، نشان می دهد که افراد واکسینه شده نه تنها در برابر علائم شدید بیماری محافظت می شونداما کمتر آلوده می شوند.

بنابراین ، ممکن است واکسن دارای یک باشد “تاثیر شدید” همانطور که وی اطلاع داد ، در رابطه با انتقال بی بی سی اندرو پولارد ، مدیر پروژه ، اگرچه وی تصریح کرد که آزمایشات قبل از ظهور گزینه های جدید انجام شده است.

در برابر عفونت ها ، این مطالعه اثربخشی 76٪ پس از اولین دوز را نشان داد ، که به مدت سه ماه حفظ شد. در همین حال ، بعد از دو ماه تزریق سه ماه بعد ، اثربخشی به 82 درصد افزایش یافت.

انگلیس در حال حاضر 9/6 از 66 میلیون نفر خود را واکسینه کرده است.  عکس EFE

انگلیس در حال حاضر 9/6 از 66 میلیون نفر خود را واکسینه کرده است. عکس EFE

این عناصر استراتژی دولت انگلیس را تقویت می کنند که برای واکسیناسیون سریع افراد بیشتر ، تصمیم گرفت تزریق دوم را به 12 هفته بعد موکول کند.

انگلستان که قبلاً 9.6 از 66 میلیون ساکن خود را واکسینه کرده است ، در حال حاضر از واکسن های AstraZeneca / Oxford و Pfizer / BioNTech استفاده می کند ، که Moderna در بهار به آنها ملحق می شود.

“این به همه دنیا نشان می دهد که واکسن آکسفورد به خوبی کار می کند.”، وزیر بهداشت مت هنكاك در اظهارات خود به بی بی سی، پس از انتقاد از برخی کشورها مانند فرانسه و آلمان ، که به دلیل کمبود اطلاعات در مورد اثربخشی آن را برای افراد بالای 65 سال توصیه نمی کنند.

دولت بوریس جانسون برای برداشتن محاصره سوم این کشور به واکسیناسیون گسترده اعتماد کرده است ، که در حال حاضر بیش از 108000 مرگ از Covid-19 ، بدترین توازن در یک کشور اروپایی را ثبت کرده است.

دکتر Gillies O’Bryan-Tear ، رئیس پیشین دانشکده پزشکی دارویی گفت: “اگر این واکسن ها انتقال را تا حدی که نشان داده شده کاهش دهند ، به این معنی است که می توان از محدودیت ها پیش از انتظار برای مصونیت گله ، کاسته شد.” از لندن. وی افزود: “این جام مقدس معرفی جهانی واکسن ها خواهد بود.”

با اطلاعات از خبرگزاری فرانسه

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *