آنتونی فاوچی می خواهد بداند چه اتفاقی برای سه دانشمند چینی آلوده در ووهان در سال 2019 افتاده است.

[ad_1]

چند روز پس از ارسال نامه الکترونیکی از متخصص برجسته بیماریهای عفونی ایالات متحده ، دکتر آنتونی فاوچی ، در حمایت از انکار چین مبنی بر خروج ویروس کرونا از آزمایشگاه در ووهان ، خود فاوچی اکنون می خواست به پکن برود. سوابق پزشکی که خلاف آن را ثابت می کند.

دکتر Fauci چهره واکنش ملی به Covid-19 در ایالات متحده است ، که باعث تحسین و انتقاد می شود.

جو بایدن جمعه این روز حمایت خود را انجام داد. وی گفت: “من به دکتر فاوسی اعتماد زیادی دارم.”

دکتر Fauci چهره واکنش ملی به Covid-19 در ایالات متحده است ، که باعث تحسین و انتقاد می شود.  عکس: AP

دکتر Fauci چهره واکنش ملی به Covid-19 در ایالات متحده است ، که باعث تحسین و انتقاد می شود. عکس: AP

اما ایمیل های این متخصص س expertالاتی را در مورد اینکه آیا وجود دارد ، ایجاد کرد انکارهای چینی را تأیید کرد از نظریه ای که Covid-19 از یک آزمایشگاه در ووهان به بیرون درز کرده است. چیزی که به نظر می رسد اکنون بسیاری با شدت بیشتری به آن اعتقاد دارند. خود بایدن ظرف 90 روز از اطلاعات ایالات متحده درخواست گزارش كامل داشت.

آ مقدار زیادی نامه های دکتر فائوسی اختصاص یافته به شیوع ویروس کرونا در هفته جاری در رسانه ها تحت درخواست آزادی اطلاعات منتشر شد.

در یکی از این نامه های الکترونیکی ارسال شده در ماه آوریل ، مدیر اجرایی یک موسسه خیریه بهداشت از دکتر فائوتی برای اظهار علنی اظهار داشت که شواهد علمی نظریه را پشتیبانی نمی کند نشت آزمایشگاه

دکتر فاوسی در مصاحبه ای با CNN گفت منتقدان آنها از متن خارج شدند ایمیل و اینکه او “ذهن باز” در مورد منشا ویروس داشته است.

سه دانشمند در ووهان آلوده شده اند

شاید اختلاف نظر در مورد طرفی كه فاوسی در نقش چین در این بیماری همه گیر وجود دارد ، این متخصص را بر آن داشته است كه سوابق پزشكی را از پكن بخواهد. نه روح که می توانند بیماری های آنها را فراهم کنند شواهد حیاتی فایننشال تایمز روز پنجشنبه در مورد اینکه آیا COVID-19 اولین بار در نتیجه نشت آزمایشگاه ظاهر شده است ، اظهار کرد:

فاوسی گفت منتقدان ایمیل را از متن خارج کرده اند.  عکس: AP

فاوسی گفت منتقدان ایمیل را از متن خارج کرده اند. عکس: AP

سوابق مورد بحث مربوط به سه محقق از موسسه ویروس شناسی ووهان است که گفته می شود بیمار شده اند در نوامبر 2019و شش معدنچی که پس از ورود به غار خفاش در سال 2012 بیمار شدند ، سه نفر از آنها جان خود را از دست دادند.

بعداً دانشمندان این موسسه از غار بازدید کردند تا آن را ببرند نمونه خفاش.

“من می خواهم سوابق پزشکی سه نفری را که گزارش شده است در سال 2019 بیمار شده اند ببینم. آیا آنها واقعاً بیمار شده اند و اگر چنین است ، چه چیزی آنها را بیمار کرد؟ “فاوتی در ارتباط با دانشمندان می گوید.

منشا نامشخص است

منشا ویروس همچنان بحث برانگیز است و آژانس های اطلاعاتی ایالات متحده هنوز در حال بررسی گزارش هایی هستند که محققان از یک آزمایشگاه ویروس شناسی چین در ووهان آنها به شدت بیمار بودند در سال 2019 ، یک ماه قبل از گزارش اولین موارد COVID-19.

با این حال ، دانشمندان و مقامات چینی به طور مداوم فرضیه نشت آزمایشگاه را رد می کنند و می گویند ویروس می تواند قبل از رسیدن به ووهان در مناطق دیگر نیز گردش کند و حتی می تواند در چین وارد شود محموله های مواد غذایی منجمد وارداتی یا تجارت حیات وحش.

سخنگوی وزارت امور خارجه چین ، وانگ ونبین از اظهار نظر مستقیم درمورد اینکه چین سوابق 9 دانشمند را منتشر می کند ، خودداری کرد ، اما قاطعانه تکذیب شد که آزمایشگاه با شیوع ویروس کرونا مرتبط است.

در جلسه توجیهی روز جمعه ، سخنگو با استناد به بیانیه 23 مارس از موسسه ویروسی ووهان ، اظهار داشت که تایید نشده است که هیچ یک از کارکنان به ویروس آلوده شده اند. وانگ موقعیت چین را تکرار کرد که گزارش ها از نشت آزمایشگاه است “تئوری توطئه”.

فایننشال تایمز ادعا می کند که فوزی همچنان بر این باور است که ویروس ابتدا از طریق حیوانات به انسان منتقل شده است و خاطرنشان کرد حتی اگر محققان آزمایشگاهی آلوده شوند ، می توانند از طریق جمعیت عمومی بیماری را آلوده کنند.

اخبار کلارین با اطلاعاتی از La Vanguardia و BBC News

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *