آمستردام خواهان “نوع متفاوت” گردشگر و مواد مخدر کمتر است و منطقه چراغ قرمز را به یک مرکز “اروتیک” تغییر می دهد

[ad_1]

شورای شهر آمستردام انواع دیگری از جهانگردان را می خواهد. او بیشتر به کانالهایش علاقه مند است و کمتر به داروهای نرمش علاقه دارد. خانمها و آقایانی که گوشت خود را با پارچه ای ناچیز پشت شیشه نشان می دهند و انگار کالای قصابی هستند ، مشتاق دیدن موزه های خیره کننده آن (Rijksmuseum یا Van Gogh) هستند. این شهر خودش را می خواهد “منطقه چراغ قرمز”.

شهردار هلند ، هالسما Falke، باعث شد اکثر گروه های سیاسی شورای شهرداری (دموکرات های مسیحی ، محافظه کاران ، لیبرال ها ، سوسیال دموکرات ها و دوستداران محیط زیست) طرح وی را برای تغییر تصویر گردشگری که آمستردام به جهان می دهد تصویب کنند.

چالسما باعث تأیید اعضای شورا شد پروژه برای انتقال فاحشه ها به “ورودی اروتیک” ، یک فاحشه خانه در حومه شهر هنوز ساخته شده است

“تنظیم مجدد آمستردام”

دی والن ، منطقه چراغ قرمز یا معروف به منطقه چراغ قرمز ، برای حرکت باید مجبور شود پنجره های خود را ببندد. گروههای سیاسی از تصویری که شهر به آنها می داد خسته شده بودند. سوسیال دموکرات ها می گویند: “این چنین است” تنظیم مجدد آمستردام به عنوان یک شهر توریستی گردشگران برای لذت بردن از زیبایی و آزادی شهر خوش آمدید ، اما به هیچ وجه

ساختمان شهرداری در تلاش است تا تصویر آمستردام و پنجره های آن را تغییر دهد

ساختمان شهرداری در تلاش است تا تصویر آمستردام و پنجره های “قرمز” آن را تغییر دهد. عکس: خبرگزاری فرانسه

محافظه کاران که سالهاست خواستار بسته شدن نمایش فحشا “چراغ قرمز” هستند ، با استقبال از این تصمیم گفتند که این تنها کسی است که به شکل جهانگردی مست جوانان که باعث تصادفات و آسیب رساندن به چهره کل شهر شد. به عنوان مثال “منطقه چراغ قرمز” در آمستردام برای بسیاری از جوانان از کشورهای همسایه یک مقصد سنتی است مهمانی های لیسانس.

شهردار هالسما همچنین قبل از رای گیری در مورد لایحه خود هشدار داد که “منطقه چراغ قرمز” به یکی از جذابیت ها تبدیل شده است. هر نوع ترافیکی مجرمان و اینکه در بسیاری از موارد روسپی ها پشت ویترین مغازه ها مورد سو استفاده قرار می گرفتند تحریک و سو abuse استفاده

گروه هایی که دفاع می کنند “منطقه چراغ قرمز” از محل آواره نشده است – گروه های ناشناس ، و سپس ترس از این که دلالان که زنان را در ویترین مغازه ها کنترل می کنند – آنها اعتراض می کنند و در مطبوعات هلندی با لفاظی می پرسند که آیا شهردار سازماندهی خواهد کرد حمل و نقل اتوبوس برای انتقال مشتریان بالقوه فاحشه ها از مرکز شهر به محلی که فاحشه خانه ساخته شده است.

تصویر 2019 از چراغ قرمز در آمستردام.  عکس: AP

تصویر 2019 از منطقه چراغ قرمز در آمستردام. عکس: AP

اکنون شهردار به دنبال حمایت از گروه های سیاسی است ممنوعیت گردشگران آنها می توانند حشیش را در “کافه های” معروف در مرکز شهر ، جاذبه های گردشگری خریداری کنند. شورای شهرداری به نوعی به دنبال این موسسات است – که آنها اکنون بسته شده اند برای اقدامات جلوگیری از شیوع ویروس کرونا – اطمینان حاصل کنید که کسانی که حشیش می خرند ساکنان آمستردام هستند ، بنابراین مانع از این کار گردشگران می شود.

شورای شهرداری از نیروی پلیس و دادگستری پشتیبانی می کند ، که معتقدند این امر می تواند تأثیر جرایم سازمان یافته را کاهش دهد. شهردار می گوید که می خواهد بازار حشیش را در یک بازار قابل کنترل ، محلی و نه توریستی غوطه ور کند که صدها هزار نفر را سالانه به خود جذب می کند ، افرادی که آنها تقریباً هیچ سهمی در اقتصاد ندارند از شهر.

هالسما اذعان می کند که اجازه ورود فقط ساکنان شهر به کافه ها کمی رادیکال است ، اما وی هیچ گزینه مناسبی نمی بیند.

بعید است بازدیدکنندگان از محله چراغ قرمز به اقتصاد این شهر کمک کنند.  عکس: بایگانی.

بعید است بازدیدکنندگان از محله چراغ قرمز به اقتصاد این شهر کمک کنند. عکس: بایگانی.

ترس اعضای شورای شهرداری این است که این ممنوعیت منجر به تولد دستفروشان خیابانی می شود که در “کافی شاپ ها” خرید می کنند و به گردشگران در خیابان می فروشند ، با افزایش خطر جرم و عدم کنترل موارد. وصیت نامه برای فروش

“کافه ها” تحت معاینات بهداشتی فروشنده غیرقانونی در خیابان قرار دارند هرگز اتفاق نخواهد افتاد.

شهردار هنوز از حمایت احزاب اصلی برخوردار نیست. لیبرال ها ، دوستداران محیط زیست و سوسیال دموکرات ها معتقدند تصمیم منع فروش حشیش توسط کافه ها ممنوع است مشکلات بیشتری ایجاد خواهد کرد که او تصمیم خواهد گرفت به عنوان مثال ، در میان خردسالانی که امروز به “کافی شاپ” دسترسی ندارند ، اما می توانند از یک فروشنده غیرقانونی در خیابان خرید کنند.

بروکسل ، ویژه

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *