آمبولانس ها در انگلیس رو به اتمام است و آنها می گویند چند روز آینده بدترین وضعیت همه گیر خواهد بود

[ad_1]

انگلیس باید آماده “تحمل خود باشد”. دو هفته بدترینبه دلیل همه گیری کوید. پروفسور ارشد پزشکی انگلیس ، پروفسور سر کریس ویتی ، روز دوشنبه هشدار داد که آنها “بدترین بیماری همه گیر” خواهند بود و درخواست کرد که “وضعیت با بیمارستانها در انگلیس به حداقل برسد” این فاجعه بار است. تعداد زیادی آمبولانس آلوده وجود دارد که پلیس مجبور است آمبولانس ها را مدیریت کند.

ویتی از دولت خواست “منتظر” دستورالعمل “با قوانین” نباشد. اما به افراد اجازه دهید از “تماس غیرضروری” با افراد دیگری که در خانه در ابر نیستند ، جلوگیری کنند. وی گفت: “من نمی توانم به اندازه کافی استرس داشته باشم.”

سرویس بهداشت ملی یا سرویس بهداشتی انگلیس با “خطرناکترین نقطه” خود روبرو هستند. “به عنوان مثال در لندن ، از هر 30 نفر یک نفر که در ویروس کرونا وجود دارد. این در سراسر کشور از هر 50 مورد است. این یک مشکل جدی است و در حال گسترش در تمام نقاط انگلیس است. “

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

“این گزینه جدید اوضاع را به گونه ای پیش می برد که گزینه دیگر ، که قبلاً هم بد بود ، هرگز نمی توانست. بنابراین ما یک مشکل بسیار قابل توجه داریم. چند هفته آینده بدترین هفته های بیماری همه گیر NHS خواهد بود. “

هشدار ویتی در حالی است که این کشور برنامه واکسیناسیون خود را دنبال می کند و آن را گسترش می دهد. هفت مرکز واکسیناسیون گسترده در سراسر انگلستان افتتاح می شود: لندن ، بیرمنگام ، منچستر ، نیوکاسل ، بریستول ، اپسوم و استیونژ. اما سر ویتتی این حرف را زد “هفته ها طول خواهد کشید” قبل از اینکه واکسیناسیون علیه ویروس اثر بگذارد.

واکسیناسیون گسترده

نامه ها به 600000 نفر افراد بالای 80 سال که 45 دقیقه از این مراکز زندگی می کنند ، بنابراین برای واکسیناسیون به یک ساعت زمان نیاز دارند. پزشکان عمومی واکسیناسیون و همچنین پست های آزمایشی را در زنجیره داروخانه Boost آغاز کرده اند که به 1200 مرکز واکسیناسیون در انگلیس می رسد.

“ما برای غلبه بر این مسئله به نقطه واکسیناسیون نزدیک هستیم ، اما هنوز نه. اگر می خواهیم اعداد زیاد نشوند ، هر یک از ما باید به حداقل رساندن مخاطبین هر روز غیرضروری است “، او در رادیو 4 BBC توضیح داد.

مارگارت آستین 87 ساله در نزدیکی لندن واکسیناسیون می کند.  عکس: خبرگزاری فرانسه

مارگارت آستین 87 ساله در نزدیکی لندن واکسیناسیون می کند. عکس: خبرگزاری فرانسه

واقعیت این است که وضعیت سلامتی روزهای یکشنبه و دوشنبه تحت فشار شدیدی بود. بیمارستان ها دیگر نمی توانستند بیمار در لندن پذیرش کنند. دیگر جایی نبود. آمبولانس ها می توانند بکشند 10 ساعت برای پیدا کردن یک فرد بیمار است زیرا آنها نمی توانستند اونی را که در داخل داشتند قبل از بیمارستان های شلوغ تخلیه کنند. وضعیت اجتماعی مهم نبود: NHS رایگان بود و آنها نمی توانستند کسی را بپذیرند.

بیمارستان های خصوصی ، مانند کلینیک لندن ، آنها بیماران مبتلا به Covid را قبول نمی کنند و آنها با بیماران خصوصی و جراحی های معمول خود ادامه دادند. سایر بیمارستان ها با هماهنگی NHS کار کرده اند ، اما برنامه شخصی خود را برای بیماران ادامه می دهند.

اقدامات سختگیرانه تر

وزرای کابینه بوریس جانسون مطلع شده اند که اقدامات تعطیلی فعلی احتمالاً در شرایط فعلی بیمارستان باید تشدید شود. وزیر بهداشت مت هنكوك اعتراف كرد: “NHS تحت فشار تحت فشار قرار گرفته است.

پیراپزشکان یک بیمار را به بیمارستان سلطنتی لندن منتقل می کنند.  عکس: dpa

پیراپزشکان یک بیمار خیالی را به بیمارستان رویال لندن منتقل می کنند. عکس: dpa

این ایده با رهبر کارگر سر كیر استارمر همراه بود. وی اذعان داشت: “اقدامات احتمالاً به اندازه کافی قوی نیستند.” وی گفت: “بسیاری تعطیل هستند که مدارس ابتدایی تعطیل هستند و مهد کودک ها یا مهد کودک ها تعطیل نیستند.” وی پیشنهاد کرد در اسرع وقت به 4 میلیون واکسینه شده برسید.

نسخه کنت Covid در جنوب انگلیس در حال پیشرفت است. اجساد در داخل نگهداری می شوند سردخانه موقت در دادگاه هدلی در لیدرهد زیرا سردخانه بیمارستان شهرستان پر است. ظرفیت آنها 600 است و امکانات جدید می تواند 800 جسد دیگر را در خود جای دهد. در مجموع 81،431 نفر در پادشاهی به دلیل کوید جان خود را از دست دادند.

خبرنگار ، پاریس

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *