آزمایشگاه فرانسه برای سرعت بخشیدن به تولید واکسن با Pfizer همکاری می کند

[ad_1]

روزنامه فرانسوی روز سه شنبه گزارش داد ، آزمایشگاه فرانسه Sanofi به رقبای خود Pfizer (ایالات متحده) و BioNTech (آلمانی) کمک می کند تا با ایجاد اختلال در بسته بندی سرم ، واکسن ضد Covid خود را تولید کنند. لو فیگارو. این توافقنامه را پوشش می دهد در مجموع 100 میلیون دوز تا ژوئیه از سال 2021 تا پایان سال.

Sanofi و Pfizer-BioNTech به کارهای خود ادامه می دهند مذاکرات برای تولید ماده فعال واکسن anti-Covid ، همانطور که توسط پل هادسون ، مدیر عامل آزمایشگاه دارویی فرانسه اعلام شده است ، برای لو فیگارو، در یک مصاحبه اختصاصی.

این تصمیم زمانی اتخاذ شد که فرانسه در تولید واکسن به تأخیر افتاد زیرا م Instituteسسه پاستور روز دوشنبه پروژه خود را رها کرد و سانوفی نمی توانست پروژه خود را تا پایان سال ادامه دهد.

این وحدت در عمل بین آزمایشگاه ها نشانه جدیدی است که واکسن ها پس از همه گیری همه به همه تحویل داده می شود. در همان زمان تصمیم بگیرید جنگ رقابت بین آزمایشگاه های پزشکی در میان یک بیماری همه گیر ، تصمیمات دولت را با لابی های خود به تأخیر می اندازد.

“از ابتدای اپیدمی ، Sanofi درگیر مبارزه با Covid-19 بوده و روی توسعه روش های درمانی و دو واکسن کار می کند. از آنجا که چند ماه از واکسن اصلی خود عقب بودیم ، فکر کردیم که چگونه می توانیم اکنون مفید واقع شویم ، و چگونه دیگر می توان در تلاش جمعی شرکت کرد تا هرچه سریعتر از این بحران خارج شویم. ما قبل از مراجعه به Pfizer-BioNTech ، که روز سه شنبه با آنها توافق نامه ای امضا کردیم ، گزینه های مختلف را بررسی کردیم. “ لو فیگارو.

مقر سانوفی در پاریس.  این به Pfizer در تولید واکسن کمک می کند.  عکس: خبرگزاری فرانسه

مقر سانوفی در پاریس. این شرکت به Pfizer در تولید واکسن کمک خواهد کرد. عکس: خبرگزاری فرانسه

Sanofi از کارخانه خود در فرانکفورت ، آلمان برای بسته بندی محصول استفاده خواهد کرد که از ژوئیه توسط Pfizer-BioNTech به آنها تحویل داده می شود. این سایت تولیدی در نزدیکی کارخانه BioNTech در ماینتس واقع شده است.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. تیم های ما با هم همکاری می کنند تا چیزها را در جای مناسب خود قرار دهند ، زیرا این فرآیند بسیار پیچیده تر از آن است که به نظر می رسد. واکسن باید در یک محیط استریل و در دمای بسیار پایین بطری شود. ما این کار را در مقیاس وسیع انجام خواهیم داد ، که به تسریع در تحویل کالا کمک می کند. تا پایان سال ، ما باید بیش از 100 میلیون دوز تحویل دهیم که به اتحادیه اروپا و تا حدی به فرانسه می رسد. “

پروژه واکسن خود

آزمایشگاه فرانسه به هر حال با پروژه خود ادامه خواهد داد. “واکسن پروتئین نوترکیب ما (این فناوری شامل تولید ذرات ویروسی در راکتورهای زیستی و سپس ترکیب آنها با یک ماده کمکی برای تحریک پاسخ ایمنی است) به خوبی در حال پیشرفت است. این فناوری به زمان بیشتری نیاز دارد. چند ماه دیگر برای تحویل فرصت داریم. اما ما اعتماد به نفس داریم. ما این کار را در مدت نه ماه انجام دادیم که در شرایط عادی 2 تا 5 سال طول می کشید. من به کار انجام شده بسیار افتخار می کنم “، هادسون به فیگارو افزود.

“ما اولین نتایج مربوط به دوز و اثربخشی را در ماه مه دریافت خواهیم کرد ، پس از آن قادر خواهیم بود مرحله 3 خود را شروع کنیم (یک آزمایش بزرگ در مورد ده ها هزار نفر. هدف ما این است که در سه ماهه آخر سال راه اندازی کنیم) ،” او توضیح داد.

واکسن Pfizer-BioNtech از اواخر دسامبر در بیشتر اروپا ، ایالات متحده و آمریکای لاتین در دسترس است.  عکس: خبرگزاری فرانسه

واکسن Pfizer-BioNtech از اواخر دسامبر در بیشتر اروپا ، ایالات متحده و آمریکای لاتین در دسترس است. عکس: خبرگزاری فرانسه

سانوفی فکر نمی کند خیلی دیر وارد بازار شود.

“اگر به آن فکر می کردیم ، جلوی همه چیز را می گرفتیم!” بحث تسلیم شدن نیست. ما امید زیادی به کارآیی واکسن خود داریم. امروز ، هیچ کس نمی تواند بگوید که چقدر در انواع جدید واکسن RNA در بازار موثر خواهد بود (فناوری توسعه یافته توسط Pfizer-BioNTech و Moderna ، یادداشت سردبیر). ما اعتقاد داریم که فناوری ما به لطف کمکی که دارد (که پاسخ ایمنی را افزایش می دهد ، به عنوان مثال در افراد مسن) ممکن است در برابر این جهش های ویروسی یا برای برخی از زیرمجموعه ها موثرتر باشد. از طرف دیگر ، کل کره زمین در پایان سال به واکسن دسترسی نخواهد داشت “.

سانوفی شما آزمایش هایی را در مناطق مختلف جهان تجربه خواهید کرد ، جایی که ویروس برای اندازه گیری اثربخشی خود به طور فعال عمل می کند. اما همچنین در مناطقی که واکسن در دسترس عموم مردم نیست.

مرکز تولید جدید

آزمایشگاه فرانسه 600 میلیون سرمایه گذاری برای ساخت یک مرکز تولید و تولید واکسن در منطقه لیون انجام داده است ، جایی که آنها قادر خواهند بود به سرعت این واکسن های RNA را تولید کرده و به مقدار زیاد تولید کنند.

کمیسیون اروپا اکنون این آرزو را دارد که یک ساختار مسئول پیش بینی واکنش های همه گیر ایجاد کند: سازمان واکنش اضطراری بهداشت (HERA).

“این چیز خوبی است. اروپا باید خودکفا شود. ما باید در علوم زندگی “معامله جدید” بسازیم. ما باید سرمایه گذاری بیشتری کنیم ، پل های بیشتری بین تحقیقات عمومی ، بیمارستان ها و شرکت ها ایجاد کنیم “، هادسون در مصاحبه ای با گفت لو فیگارو

خبرنگار ، پاریس

CB

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *