آرژانتینی ، ناجی دولت ایتالیا؟

[ad_1]

ایتالیا علاوه بر بیماری همه گیر غم انگیز ، که بیش از 80،000 کشته برجا گذاشت و منجر به بدترین بحران اقتصادی و اجتماعی در دوران پس از جنگ شد ، بحران سیاسی دشوار و پوچ پس از کناره گیری نخست وزیر پیشین ماتئو رنزی از حزب ایتالیا ویوا ائتلاف حاکم.

در یک ایالت پارلمانی نخست وزیر جوزپه کنته باید برای ارائه توضیحات به دوربین ها ارائه شود. وی روز دوشنبه در نمایندگان حضور خواهد داشت ، زمانی که پس از بحث در مورد رای اعتماد آنها به نمایندگان رأی می دهند ، جایی که دولت واضح است اکثریت مشخصی دارد. روز سه شنبه او رأی خواهد داد که سقوط دولت و وجود سیاسی آن می تواند برای او هزینه داشته باشد.

وی گفت: “كنته برنده خواهد شد.” کلاریون سناتور ایتالیایی و معاون وزیر امور خارجه ریکاردو مرکلو ، آرژانتینی و بنیانگذار MAIE ، حرکت اصلی ایتالیایی ها در خارج از کشور. Merlot گروه خود را به “May-Italia 2023” تبدیل کرد تا او را به عنوان موتوری برای حمایت از کونته و اطمینان از بقای او توانمند سازد ظرف دو سال پس از آن ، زمانی که چرخه قانونگذار فعلی تکمیل خواهد شد.

مرکل ارقام را بیان نکرد زیرا انتظار پیروزی گسترده نخست وزیر در سنا را نداشت ، جایی که با خروج 18 سناتور از گروه رنزسی دولت در اقلیت قرار گرفت. عدد جادویی 161 نشان دهنده اکثریت مطلق است. دستیابی به این مهم برای کونته بسیار دشوار است.

در گذشته کمتر از ده دولت به یادگار مانده است که با اکثریت آرا pres متولد شده اند و به ریاست چهره هایی که تاریخ جمهوری متولد شده از ویرانه های فاشیسم و ​​جنگ جهانی دوم را به وجود آوردند.

ریکاردو مرکل و نخست وزیر کونته.  ویکتور سوکولوویچ

ریکاردو مرکلو و نخست وزیر کونته. ویکتور سوکولوویچ

این اعتقاد محدود به پیروزی در هوا وجود دارد و همه ابهامات پیروزی دولت را پاک می کند. آندره اورلاندا ، معاون وزیر حزب میانه ای دموکرات ، در اتحاد با جنبش پنج ستاره ، اذعان کرد که “پیروزی با یک رای کافی نیست”. لازم است “به پیمان قانونگذاری جان بخشید” تا سال 2023 که چرخه پارلمان فعلی پایان می یابد.

انزوای نخست وزیر سابق ماتئو رنزی که با حزب دموکرات جدا شد و نیروی سیاسی خود را تأسیس کرد حیرت انگیز است. “دیوانه است که در کشوری که از یک بیماری همه گیر رنج می برد و روزانه پنج یا ششصد مرگ می گذرد ، دچار بحران شود.”Merlot توضیح داد.

وی افزود: “علاوه بر این ، دولت كونته 209 میلیارد یورو یارانه و وام از اتحادیه اروپا دریافت كرده و هم اكنون با افزودن سایر وجوه اروپایی ، برنامه بهبودی 310 میلیارد یورویی را تنظیم كرده است. Merlot افزود: “چگونه می توانید فکر کنید زمان آن رسیده است که کنته را برکنار کرده و منتظر همکاری اتحادیه اروپا باشید؟”

برای حمایت از دولت ، علاوه بر طرح Maie-Italia 2023 ، که سهمیه خوب سناتورها را برای تشکیل اکثریت ساده مورد نیاز کنته اضافه می کند ، نخست وزیر به دنبال “سازندگان” است که باید به شما اجازه دهد از پریدن به ورطه پرهیز کنید. او نمی تواند کمک کند اما به مرکز نگاه کند ، در جستجوی کسانی که در گروه مخلوط هستند یا در مناطق کاتولیک ، مانند UCD ، که به طور رسمی با مخالفان راست میانه مرتبط است.

نخست وزیر سابق ماتئو رنزی ، که یک بحران سیاسی بسیار جدی در ایتالیا ایجاد کرد

نخست وزیر سابق ماتئو رنزی ، که یک بحران سیاسی بسیار جدی در ایتالیا ایجاد کرد

مشهور است که این کلیسا برای اطمینان از بقای دولت در رای گیری روز سه شنبه در آرام حرکت می کند. چند روز پیش ، پاپ بدون اشاره به آن ، از تجزیه متئو رنزی انتقاد کرد. وی گفت که در چنین شرایط دشواری ، وحدت سیاسی ضروری است.

بدیهی است که تمایل کونته به “سازندگان” برای حمایت از او هزینه سیاسی بالایی دارد. دولت از این بحران صدمه نخواهد دید ، باید امتیازات سیاسی بگیرد ، فضاهای باز و اطمینان به شرکای جدید خود که آنها را در برنامه ساماندهی ملی در نظر خواهند گرفت ، نام دیگر پیمان قانونگذاری است که با محور اصلی طرح بهبود پشتیبانی می شود ، مزین به کوهی چند میلیون دلاری بی سابقه. تلاش های توسعه و نوسازی که ایتالیا فوراً نیاز دارد تا از باتلاق اقتصادی و اجتماعی که به دلیل همه گیری در آن افتاده است ، بیرون بیاید.

کلمنته ماستلا ، گرگ پیر سیاست ایتالیا که سالها رهبر ارشد دموکراسی مسیحی و سالها وزیر در دولت دی سی بود ، یکی توسط نخست وزیر کونته محاکمه می شود.

ماستلا اگرچه قانونگذار نیست ، اما در قلمرو مسیحی سابق کاتولیک تأثیرات خاصی دارد. وی با هشدار درباره ارتفاع به کنته ، به نخست وزیر هشدار داد که “ما مسئول هستیم ، اما مرغ نیستیم”. ماستلا شهردار بنونتو است ، در قلب جنوب ایتالیا ، شهری که می خواهد آینده را تضمین کند. همسر وی ، الساندرینا لوناردو ، سناتور است و اکنون پس از ترک حزب Forza Italia از سیلویو برلوسکونی ، یکی از سه حزب مخالف راست میانه ، در گروه های مختلفی زندگی می کند که در صورت برگزاری انتخابات زودهنگام ، همه نظرسنجی ها پیروز می شوند.

یک پزشک نظامی آزمایش ویروس کرونا را در یکی از پستهای تورین انجام می دهد.  خبرگزاری فرانسه

یک پزشک نظامی آزمایش ویروس کرونا را در یکی از پستهای تورین انجام می دهد. خبرگزاری فرانسه

پیروزی اکثریت با عرق آشکار می شود. نه فقط به خاطر مشاجرات سیاسی. مقیاس ترکیب بین همه گیر کشنده و بحران اقتصادی و اجتماعی تأثیر منفی بر آینده دارد. حرکت به جلو یک تلاش تاریخی و تاریخی را متحمل خواهد شد. ضربه ای که نخست وزیر کونته از متحد خود ماتئو رنزی وارد کرد باعث زخم هایی شده است که بهبود می یابند ، حتی اگر او از آزمون پارلمان عبور کند.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *