آتش سوزی چشمگیر در بیمارستان کودکان در سانتیاگو دو شیلی

[ad_1]

آتش نشانان سانتیاگو دو شیلی آتش سوزی بزرگی را که صبح امروز در بیمارستان سن بورخا آریاران ثبت شد تأیید کردند. همانطور که اطمینان دادند ، آنها موفق به تخلیه بخش بزرگی از کودکان درگیر شدند.

این سیگنال حدود ساعت 7 صبح اعلام شد و هنوز هیچ گزارشی از تلفات گزارش نشده است ، در حالی که دست کم هفت تیم آتش نشانی در حال کار بر روی صحنه برای کنترل حادثه هستند.

طبق منابع پزشکی ، مدار رادیویی DNA ، نقطه اصلی اورژانس است این در طبقه سوم مرکز بهداشت ، در بخش کودکان برگزار می شود.

آتش سوزی چشمگیر در بیمارستان سن بورخا در سانتیاگو

همچنین شواهد خسارت جدی به گیاه بلافاصله در بالا وجود دارد ، همانطور که توسط شبکه اطلاعات اضطراری شیلی تأیید شده است.

کارمندان کارابینروس در حالی که پزشکان به کمک حاضران در محل کمک کردند ، در محل حاضر شدند.

پس از به صدا درآمدن چهارمین زنگ آتش سوزی ، آتش نشانان وارد ساختمان شدند تا از داخل به شعله های آتش حمله کنند.

وی گفت: “ما برای تخلیه همه بیماران با كادر بهداشتی در حال هماهنگی هستیم ، اولین کسانی که به دستگاه تنفس متصل نبودند ، و اکنون ما در حال هماهنگی برای تخلیه پیچیده ترین بیماران هستیم. کار اطفا حریق در طبقه آخر بیمارستان است.” یک کارمند.

آتش نشانان در مورد منشأ آتش سوزی توضیح دادند: “هنگامی که ما تخلیه و اطفا the حریق را حل کردیم ، تحقیقات برای اطلاع از چگونگی وقوع آتش سوزی آغاز می شود.

“بدون بیمار یا غیرنظامی آسیب دیده”، آنها اطمینان دادند. کادر پزشکی و بیماران از محل حادثه تخلیه شدند. با این کار ، ده ها نفر از اقوام برای کسب اطلاعات به منطقه آمدند.

آنها بیماران را از بیمارستان سن بورخا تخلیه کردند.  (AP / Esteban Felix)

آنها بیماران را از بیمارستان سن بورخا تخلیه کردند. (AP / Esteban Felix)

طبق رسانه های محلی ، بیماران به چهار بیمارستان دولتی و دو کلینیک خصوصی در سانتیاگو دو شیلی منتقل می شوند.

حدود 40 نفر از آتش نشانان برای کار تهاجمی در برابر آتش سوزی فراخوانده شده اند ، که منطقه را در تقاطع خیابانهای آمازوناس و سانتا روزا تحت تأثیر قرار داده است.

طبق گفته های روزنامه لا ترسرا ، انریکه پاریس ، وزیر بهداشت ، از آنجا گفت که “آتش سوزی در منطقه ای آغاز شد که هیچ مریضی وجود ندارد. بنابراین ، هیچ بیمار زخمی یا مرده وجود ندارد.

پائولا دازا معاون وزیر بهداشت عمومی در حساب توئیتر خود گفت: “جدی ترین بیماران ، از جمله برخی مبتلا به ویروس کرونا ، به بیمارستان های دیگر پایتخت ارجاع شده اند.”

وزیر پاریس در این باره گفت: “بیشتر منتقدان Covid-19 هستند.”

“27 بیمار بدحال وجود داشت که لوله گذاری شده بودند. آنها ابتدا به برانکارد با فن های قابل حمل منتقل می شوند و سپس به (کلینیک سلامت) Posta Central منتقل می شوند. یک کودک و سه بیمار دیگر که در وضعیت بودند منتقل شدند. کمتر حساس است “، کارمند اضافه کرد.

برخی از بیماران به شدت مجبور به تخلیه شدند.  (JAVIER TORRES / AFP)

برخی از بیماران وخیم مجبور به تخلیه شدند. (JAVIER TORRES / AFP)

از طرف خود ، رودریگو دلگادو ، وزیر کشور گفت که انتقال “نه تنها بر اساس وضعیت هر بیمار ، بلکه همچنین بر اساس تخصص مورد نیاز” تصمیم گیری می شود و افزود که چادرهای انتخاباتی در موارد جدی در نزدیکی برپا خواهد شد.

این آتش سوزی همزمان با شیوع بیماری همه گیر Covid-19 در شیلی بود که قسمت عمده ای از سیستم بهداشتی با حداکثر ظرفیت خود کار می کند. ویروس کرونا به مدت یک ماه بیش از 4000 عفونت در روز بر جای می گذارد.

با اطلاعات از DPA.[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *